Papp Zoltán (kuratóriumi elnök)

A Pannon Egyetemen (Veszprémben) közgazdászként szereztem diplomát 2012-ben, diplomamunkám címe “A nonprofit szektor helye és helyzete Magyarországon” volt. Az egyetem alatt ismerkedtem meg több diákcsoporttal, egyetem környéki alapítvánnyal, így kerültem bele a civil szektor vérkeringésébe. Diploma után, mint európai uniós pályázatíró helyezkedtem el, és mai napig is ezzel keresem mindennapi kenyeremet, mint vállalkozó. Korábban tagja voltam a Nemzeti Ifjúsági Tanács elnökségének, és alelnöke voltam a Békéscsabai Ifjúsági Kerekasztalnak, valamint tagja voltam a Nemzeti Ifjúsági Strukturált Párbeszéd Munkacsoportnak is. Jelenleg a Nemzeti Együttműködési Alap Új Nemzedékek Jövőjéért Kollégiumának civil delegáltja, és alelnöke vagyok. Jelenleg Budapesten élek feleségemmel, és két kislányommal.
Mindennapi munkám mellett ma elsősorban azon dolgozom, hogy az alapítványt tovább fejlesszem, magasabb szakmai szintre emeljem, hogy minél több helyre elérjünk a Kárpát-medencében.

Elérhetőségek:
Telefon: +3620-488-8951
Email cím: papp.zoltan@jatszoteralapitvany.hu

Puskely Gergő Pál (kuratóriumi tag)

Már középiskolás éveim alatt is igyekeztem aktívan részt venni az ifjúsági szektor önszerveződő és civil szervezeti ágazataiban, lokális és országos színtéren is. Ekkoriban kerültem kapcsolatba az Alapítvánnyal, először még lelkes közéleti fiatalként, később több projektben önkéntesként, majd egyéb fórumokon már a szervezet képviselőjeként. Többek között az így adódott lehetőségek által sikerült az ifjúsági civil szektor hazai vérkeringésébe becsatlakoznom, valamint megismerni a szakma általam legnagyobbra becsült személyeit és szervezeteit még tizenéves fejjel.
Közösségi szerepvállalásaimat az egyetemi éveim alatt is igyekeztem a lehető legnagyobb lelkiismerettel és a lehető legmagasabb szinten űzni, így a kari és egyetemi hallgatói önkormányzat tevékenységeiben tettem le a névjegyem a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen.
Jelenleg már végzett mérnökként tengetem napjaimat párommal és kutyusunkkal Budapesten, viszont nyughatatlan személyiségem miatt igyekszek a korábban átélt tapasztalataimmal és kimeríthetetlen ötlettárammal segíteni az Alapítvány munkáját.

Bognár-Szilárd Boglárka (kuratóriumi tag)

Veszprémi egyetemi éveim alatt kerültem kapcsolatba először civil szervezetekkel, hallgatói alapítványokkal és sportegyesületekkel, mely kapcsolatok azóta is kísérik és formálják utamat. Szakmai pályafutásom kezdete óta volt szerencsém több civil pályázati projektet megírni és részt venni a megvalósításában először csak, mint projektmenedzser, majd később már, mint képző és tréner. Évekig dolgoztam a Budapesti Civil Információs Centrummal, mint pályázati tanácsadó, és segítettem a civileket képzések és fórumok során sikeres pályázatok megírásában. Ezen felül sokáig dolgoztam egyéni kompetenciafejlesztés területén melynek fókusza az ifjúsággal foglalkozó szakemberek voltak. Ezen tapasztalatok strukturálása érdekében elvégeztem a pedagógiai mesterképzést. Családommal - férjemmel, kisfiammal és kutyámmal – Budapesten élek.

A közgazdasági és menedzsment, valamint pedagógiai és felnőttképzési ismereteimet és tapasztalataimat kamatoztatom az Alapítvány tevékenysége során.